Olja på väv, åkerlandskap med figurer. Signerad och daterad 1897. Krackeleringar. Ram med mindre dekorbortfall. (35x55)
4 200 SEK | 2019-04-27 21:06 |
4 000 SEK | 2019-04-28 11:25 |
3 400 SEK | 2019-04-27 19:33 |
2 500 SEK | 2019-04-27 11:48 |
2 000 SEK | 2019-04-27 07:37 |
1 300 SEK | 2019-04-26 18:05 |
650 SEK | 2019-04-25 22:58 |
450 SEK | 2019-04-25 21:37 |
150 SEK | 2019-04-25 20:59 |
100 SEK | 2019-04-25 20:08 |
100 SEK | Startpris |