Bronserad och förgylld. Krönt med rosett. Avslut med infälld målning. Pendel finns. Nyckel saknas. Senare bemålning, dekorskador, lagningar, lösa delar medföljer, renoverad. (Höjd 86)
2 600 SEK | 2019-04-27 22:42 |
2 500 SEK | 2019-04-28 07:30 |
1 900 SEK | 2019-04-26 10:09 |
1 500 SEK | 2019-04-27 20:21 |
1 200 SEK | 2019-04-26 22:13 |
500 SEK | 2019-04-25 22:10 |
400 SEK | 2019-04-25 19:45 |
100 SEK | Startpris |