Med handmålad dekor av rosor. Kaffekoppar 8st, kaffefat 11st, serveringsbricka sam tedosa. Brickan med omfattande lagningar. Tedosan tredje sortering. Enstaka nagg. (Kopparnas höjd 8, diameter 7)
1 800 SEK | 2019-04-28 10:12 |
1 700 SEK | 2019-04-28 11:57 |
1 400 SEK | 2019-04-28 09:51 |
1 300 SEK | 2019-04-28 04:03 |
1 100 SEK | 2019-04-27 17:41 |
1 000 SEK | 2019-04-26 20:24 |
500 SEK | 2019-04-26 11:29 |
400 SEK | 2019-04-26 02:03 |
100 SEK | Startpris |