Betsad träkolv. Varbygel, kappa och fästen i mässing. Laddstock i järn. Med hylsbajonett. Stämplad. Bruksslitage, enstaka detaljer saknas. (Total längd 193)
2 600 SEK | 2019-04-28 11:41 |
2 500 SEK | 2019-04-25 21:33 |
2 200 SEK | 2019-04-27 17:49 |
1 900 SEK | 2019-04-25 17:01 |
500 SEK | 2019-04-25 20:25 |
150 SEK | 2019-04-25 20:10 |
100 SEK | Startpris |