Herman Hermansson, Göteborg, mästare 1702-1745. Graverade monogram. Otydligt årstämpel. Ytslitage, blad med mindre kantlagning. (Längd 21, vikt 45g.)
2 000 SEK | 2019-04-28 11:23 |
1 900 SEK | 2019-04-27 22:53 |
1 000 SEK | 2019-04-27 12:05 |
500 SEK | 2019-04-26 11:33 |
300 SEK | 2019-04-25 20:29 |
200 SEK | 2019-04-25 20:22 |
100 SEK | 2019-04-25 19:52 |
100 SEK | Startpris |