Olja på träskiva, gårdsbild med kvinna. Signerad. (38x30)
4 600 SEK | 2019-04-28 11:43 |
4 400 SEK | 2019-04-28 11:48 |
3 000 SEK | 2019-04-28 10:38 |
2 200 SEK | 2019-04-27 21:28 |
2 000 SEK | 2019-04-27 10:39 |
1 800 SEK | 2019-04-27 05:53 |
600 SEK | 2019-04-26 17:42 |
550 SEK | 2019-04-26 17:46 |
100 SEK | 2019-04-26 00:35 |
100 SEK | Startpris |