Rakt skaft. Bandad dekor, avslut i form av maskaron. Blad med graverad dekor. Ostämplad. Blad med lagning. (Längd 15, vikt 32g.)
3 400 SEK | 2019-04-28 10:56 |
3 200 SEK | 2019-04-28 12:43 |
2 100 SEK | 2019-04-28 05:39 |
2 000 SEK | 2019-04-27 21:51 |
1 500 SEK | 2019-04-26 10:27 |
450 SEK | 2019-04-26 10:33 |
350 SEK | 2019-04-26 06:20 |
300 SEK | 2019-04-25 22:27 |
250 SEK | 2019-04-25 21:07 |
100 SEK | Startpris |