Etsning, "Mina modeller". Signerad, i trycket daterad 1916. Inramad. (19,7x14,7)
5 800 SEK | 2019-04-16 15:13 |
5 800 SEK | 2019-04-26 17:52 |
2 600 SEK | 2019-04-26 09:42 |
2 400 SEK | 2019-04-25 22:48 |
1 300 SEK | 2019-04-25 22:27 |
1 100 SEK | 2019-04-25 21:54 |
100 SEK | Startpris |