Betsad träkolv. Varbygel, kappa och fästen i mässing. Laddstock i järn. Med hylsbajonett. Stämplad. Bruksslitage, en skruv saknas. (Total längd 193)
3 000 SEK | 2019-04-28 11:42 |
2 900 SEK | 2019-04-25 22:09 |
2 600 SEK | 2019-04-25 21:42 |
1 900 SEK | 2019-04-25 10:07 |
300 SEK | 2019-04-25 20:32 |
200 SEK | 2019-04-25 20:29 |
100 SEK | Startpris |