Olja på duk, "Lady Hamilton as a sleeping nymph". Osignerad. Krackeleringar, färgbortfall. Duklagningar, retuscher. (118x164) Observera katalogändring
10 500 SEK | 2019-04-28 11:59 |
10 000 SEK | 2019-04-28 12:03 |
5 800 SEK | 2019-04-28 03:01 |
3 600 SEK | 2019-04-27 14:55 |
3 400 SEK | 2019-04-27 22:48 |
3 000 SEK | 2019-04-27 19:10 |
2 800 SEK | 2019-04-27 13:01 |
2 700 SEK | 2019-04-25 20:14 |
150 SEK | 2019-04-25 22:47 |
100 SEK | Startpris |