Vridet skaft med klotformat avslut. Graverad dekor och monogram. Delvis förgylld. Ostämplad. Ytslitage, avslut med mindre förstärkning. (Längd 14, vikt 27g.)
2 200 SEK | 2019-04-28 10:56 |
2 100 SEK | 2019-04-27 21:10 |
2 000 SEK | 2019-04-28 06:57 |
1 400 SEK | 2019-04-27 22:06 |
1 000 SEK | 2019-04-26 11:35 |
750 SEK | 2019-04-25 23:15 |
500 SEK | 2019-04-26 10:34 |
400 SEK | 2019-04-26 06:21 |
300 SEK | 2019-04-25 22:28 |
250 SEK | 2019-04-25 21:07 |
100 SEK | Startpris |