Vridet skaft med dekor av maskaroner. Blad med graverad lagerkrans och hjärtan. Oidentifierade stämplar, enligt etikett Röslau 1721. Ytslitage. (Längd 19, vikt 56g.)
3 000 SEK | 2019-04-28 11:57 |
2 900 SEK | 2019-04-28 10:56 |
2 300 SEK | 2019-04-27 21:03 |
1 500 SEK | 2019-04-27 15:14 |
800 SEK | 2019-04-27 12:07 |
450 SEK | 2019-04-26 10:32 |
400 SEK | 2019-04-26 07:56 |
350 SEK | 2019-04-26 06:17 |
100 SEK | Startpris |