Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (56x43)
3 400 SEK | 2019-04-28 11:20 |
3 200 SEK | 2019-04-28 10:31 |
1 600 SEK | 2019-04-26 08:08 |
600 SEK | 2019-04-25 23:14 |
500 SEK | 2019-04-25 20:37 |
100 SEK | 2019-04-25 20:02 |
100 SEK | Startpris |