Olja på träskiva, mansporträtt. Med bemålat sigill. I senare ram. Krackeleringar. (17,5x12)
10 500 SEK | 2019-04-28 09:58 |
10 000 SEK | 2019-04-28 11:45 |
8 600 SEK | 2019-04-28 08:59 |
7 200 SEK | 2019-04-27 22:45 |
5 200 SEK | 2019-04-26 18:38 |
4 200 SEK | 2019-04-25 23:51 |
1 200 SEK | 2019-04-25 20:37 |
1 200 SEK | 2019-04-25 22:38 |
500 SEK | 2019-04-25 19:52 |
100 SEK | Startpris |