Blybergsporfyr. Fasetterad form. Krönt med pinjekotte i förgylld brons. Kantnaggar, kantretusch. (Höjd 11,5, diameter 12,5)
10 500 SEK | 2019-05-19 10:37 |
10 000 SEK | 2019-05-17 23:46 |
10 000 SEK | 2019-05-19 11:35 |
6 600 SEK | 2019-05-19 10:18 |
4 200 SEK | 2019-05-17 20:24 |
3 200 SEK | 2019-05-16 20:15 |
2 600 SEK | 2019-05-17 00:34 |
2 400 SEK | 2019-05-16 22:22 |
550 SEK | 2019-05-16 21:17 |
100 SEK | 2019-05-16 19:39 |
100 SEK | Startpris |