Kaffeskedar 12st, bordsskedar 12st, bordsknivar 12st samt bordsgafflar 12st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20, knivarnas vikt 720g., vikt exklusive knivar 1044g.)
5 200 SEK | 2019-05-19 12:01 |
5 000 SEK | 2019-05-17 10:01 |
4 600 SEK | 2019-05-18 18:54 |
4 000 SEK | 2019-05-17 02:43 |
1 500 SEK | 2019-05-17 07:20 |
800 SEK | 2019-05-16 22:19 |
500 SEK | 2019-05-16 20:30 |
500 SEK | 2019-05-16 21:42 |
400 SEK | 2019-05-16 21:19 |
100 SEK | 2019-05-16 20:17 |
100 SEK | Startpris |