Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, stoppursfunktion fungerar ej, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glaset med repor. (Diameter 38mm)
3 400 SEK | 2019-05-18 11:49 |
3 200 SEK | 2019-05-17 12:21 |
3 000 SEK | 2019-05-17 07:35 |
2 500 SEK | 2019-05-17 06:41 |
2 400 SEK | 2019-05-16 20:04 |
2 300 SEK | 2019-05-16 23:10 |
2 100 SEK | 2019-05-16 20:47 |
1 900 SEK | 2019-05-16 20:44 |
1 700 SEK | 2019-05-16 20:16 |
100 SEK | Startpris |