Bordsskedar 12st, bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, smörgåsgafflar 12st, såsslev samt smörknivar 4st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Bordsknivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1653g., knivarnas vikt 1213g.)
6 400 SEK | 2019-05-19 10:40 |
6 200 SEK | 2019-05-17 21:17 |
4 200 SEK | 2019-05-16 21:30 |
3 400 SEK | 2019-05-08 10:03 |
100 SEK | Startpris |