Marmor och brännförgylld brons. Med dekor av bevingat par. Urtavlan märkt Feuchere & Fossey. Pendel finns. Nyckel saknas. Sockel med mindre naggar, emaljnaggar. (Höjd 48, bredd 24)
17 000 SEK | 2019-05-15 18:20 |
16 500 SEK | 2019-05-18 21:32 |
13 000 SEK | 2019-05-17 21:25 |
12 000 SEK | 2019-05-17 15:24 |
8 600 SEK | 2019-05-17 10:04 |
100 SEK | Startpris |