Delvis glaserat stengods. Med förgylld dekor. Med dekor av figurpar. Mindre krackeleringar, bakre kant med naggar. (35x36)
700 SEK | 2019-05-18 20:43 |
700 SEK | 2019-05-19 10:39 |
500 SEK | 2019-05-16 23:31 |
300 SEK | 2019-05-17 18:56 |
100 SEK | Startpris |