Petter Adolf Sjöberg, Stockholm. Fasetterad stomme. Löstagbara ljusmanschetter. På fyra kulfötter. Manschetter och ljusstakar stämplade. Mindre repor. (Höjd 19, vikt 345g.)
4 200 SEK | 2019-05-19 11:50 |
4 000 SEK | 2019-05-17 15:24 |
3 800 SEK | 2019-05-10 10:44 |
2 000 SEK | 2019-05-16 21:03 |
1 800 SEK | 2019-05-16 20:28 |
100 SEK | Startpris |