Med dekor av sjögräs och fiskar. Etikettmärkt. Signerad "Orrefors Graal no 1774". Andra sortering, mindre fotnagg, ytrepor. (Höjd 12)
2 900 SEK | 2019-05-18 16:49 |
2 800 SEK | 2019-05-18 22:41 |
2 200 SEK | 2019-05-18 20:55 |
900 SEK | 2019-05-18 09:34 |
600 SEK | 2019-05-17 19:51 |
450 SEK | 2019-05-16 23:32 |
450 SEK | 2019-05-17 00:33 |
250 SEK | 2019-05-16 21:03 |
100 SEK | Startpris |