Med bemålad dekor. I fem sektioner. En sektion lagad. Färgbortfall, slitage, kantskador. (ca 600x145)
3 200 SEK | 2019-05-16 22:43 |
3 000 SEK | 2019-05-18 21:41 |
2 200 SEK | 2019-05-17 22:17 |
1 000 SEK | 2019-05-17 10:29 |
750 SEK | 2019-05-17 07:48 |
100 SEK | 2019-05-16 21:09 |
100 SEK | Startpris |