Rund form. Bård med lövdekor. Oidentifierade stämplar. Repor, mindre bulor. (Diameter 25, vikt 393g.)
1 200 SEK | 2019-05-10 10:44 |
1 200 SEK | 2019-05-19 09:15 |
1 000 SEK | 2019-05-18 11:21 |
400 SEK | 2019-05-17 20:39 |
100 SEK | Startpris |