Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, en matkniv, matskedar 6st, förrättsknivar 12st, smörknivar 4st, en ostkniv samt kaffeskedar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matskedarnas längd 21,5, vikt exklusive knivar 1738g., knivarnas vikt 1305g.)
12 500 SEK | 2019-05-19 10:28 |
12 000 SEK | 2019-05-19 11:32 |
8 400 SEK | 2019-05-19 10:44 |
6 400 SEK | 2019-05-19 09:16 |
5 400 SEK | 2019-05-18 11:23 |
1 600 SEK | 2019-05-17 22:07 |
1 000 SEK | 2019-05-17 20:40 |
950 SEK | 2019-05-17 12:21 |
400 SEK | 2019-05-17 13:46 |
100 SEK | 2019-05-16 23:14 |
100 SEK | Startpris |