Etsning, "Mina modeller". Signerad, i trycket daterad 1916. Inramad. (19,7x14,7)
6 600 SEK | 2019-05-18 12:23 |
6 400 SEK | 2019-05-18 12:42 |
6 000 SEK | 2019-05-17 09:31 |
5 800 SEK | 2019-05-16 18:30 |
3 000 SEK | 2019-05-16 21:54 |
1 000 SEK | 2019-05-16 19:23 |
100 SEK | Startpris |