Delvis brännförgylld brons. Kvadratisk bas med fyra lejontassar. Emaljerad urtavla. Pendel i form av Amor med båge. Signerad. Kupa i glas medföljer. Ytslitage, fläckar, emaljskador. (Höjd exklusive kupa 33, bredd 27)
5 000 SEK | 2019-05-19 08:20 |
4 800 SEK | 2019-05-19 07:07 |
3 800 SEK | 2019-05-18 17:15 |
3 600 SEK | 2019-05-18 14:27 |
3 400 SEK | 2019-05-18 03:04 |
3 000 SEK | 2019-05-16 22:15 |
1 300 SEK | 2019-05-16 20:32 |
700 SEK | 2019-05-16 21:33 |
450 SEK | 2019-05-16 21:05 |
350 SEK | 2019-05-16 21:02 |
250 SEK | 2019-05-16 20:19 |
100 SEK | 2019-05-16 19:42 |
100 SEK | Startpris |