Olja på duk, stridsscen. Osignerad. Dubblerad duk. Retuscher, färgbortfall, lagningar, krackeleringar. (70x106)
4 400 SEK | 2019-05-18 20:30 |
4 200 SEK | 2019-05-17 04:19 |
3 600 SEK | 2019-05-17 21:32 |
3 000 SEK | 2019-05-17 20:25 |
2 200 SEK | 2019-05-16 20:18 |
1 800 SEK | 2019-05-16 22:45 |
1 400 SEK | 2019-05-16 21:00 |
1 200 SEK | 2019-05-16 19:28 |
100 SEK | 2019-05-16 19:16 |
100 SEK | Startpris |