Bronserad och förgylld. Krön med genombruten dekor och infälld sköld. Tvådelat, kvicksilverfolierat glas. Ljusarm i mässing. Krön med lagningar. Glaset med fläckar, förgyllningsslitage. (Höjd 78)
6 400 SEK | 2019-05-19 10:37 |
6 200 SEK | 2019-05-19 11:46 |
5 400 SEK | 2019-05-19 11:01 |
3 400 SEK | 2019-05-18 21:34 |
2 400 SEK | 2019-05-18 19:14 |
2 300 SEK | 2019-05-18 12:09 |
2 200 SEK | 2019-05-18 08:41 |
1 400 SEK | 2019-05-17 21:23 |
1 000 SEK | 2019-05-17 16:06 |
900 SEK | 2019-05-17 19:54 |
800 SEK | 2019-05-17 13:07 |
500 SEK | 2019-05-16 23:41 |
400 SEK | 2019-05-17 07:03 |
300 SEK | 2019-05-16 21:36 |
250 SEK | 2019-05-16 21:06 |
100 SEK | Startpris |