Med armband i 18k. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Krona saknas. Bruksslitage, repor. (Diameter 35mm, totalvikt 66,5g.)
10 500 SEK | 2019-05-16 20:10 |
10 000 SEK | 2019-05-19 11:46 |
9 600 SEK | 2019-05-18 17:16 |
9 000 SEK | 2019-05-18 01:33 |
2 900 SEK | 2019-05-16 21:36 |
1 100 SEK | 2019-05-16 20:51 |
100 SEK | Startpris |