Olja på träskiva, damporträtt. I samtida ram. Baksida med etiketter. Krackeleringar, kant med smärre färgsläpp. Ram med dekorskada/retusch. (20x15,5)
12 000 SEK | 2019-07-28 11:42 |
11 500 SEK | 2019-07-28 01:19 |
7 400 SEK | 2019-07-28 09:13 |
4 600 SEK | 2019-07-28 01:57 |
3 800 SEK | 2019-07-27 18:57 |
3 000 SEK | 2019-07-27 17:55 |
2 600 SEK | 2019-07-26 22:14 |
1 000 SEK | 2019-07-26 09:53 |
700 SEK | 2019-07-26 11:49 |
500 SEK | 2019-07-25 19:59 |
450 SEK | 2019-07-25 23:15 |
200 SEK | 2019-07-25 19:57 |
150 SEK | 2019-07-25 19:27 |
100 SEK | 2019-07-25 18:54 |
100 SEK | Startpris |