Boett och armband i stål. Med datumangivelse. Bruksslitage, glas med smärre repor. (Diameter 39mm)
13 000 SEK | 2019-07-28 09:17 |
12 500 SEK | 2019-07-22 21:00 |
11 500 SEK | 2019-07-27 11:45 |
8 200 SEK | 2019-07-27 07:59 |
6 000 SEK | 2019-07-27 02:38 |
4 600 SEK | 2019-07-25 19:39 |
1 000 SEK | 2019-07-25 18:34 |
150 SEK | 2019-07-25 18:15 |
100 SEK | Startpris |