Olja på träskiva, gårdsbild med figurer och hästar. Monogramsignerad B.R. (17x23)
2 200 SEK | 2019-07-28 11:53 |
2 100 SEK | 2019-07-27 18:52 |
2 000 SEK | 2019-07-28 11:51 |
1 000 SEK | 2019-07-26 17:50 |
900 SEK | 2019-07-27 08:55 |
800 SEK | 2019-07-26 16:54 |
550 SEK | 2019-07-25 23:25 |
300 SEK | 2019-07-26 01:39 |
200 SEK | 2019-07-25 20:22 |
100 SEK | Startpris |