Förgylld brons. Stomme av vit marmor. Urnformade pipor. En saknar tre lister och en skruv. En list och en medaljong lös. Marmor med sprickbildningar, en sten med lagning. (Höjd 25)
205 500 SEK | 2019-07-28 11:56 |
205 000 SEK | 2019-07-28 11:54 |
55 000 SEK | 2019-07-27 23:51 |
23 000 SEK | 2019-07-27 14:39 |
16 500 SEK | 2019-07-26 00:06 |
3 000 SEK | 2019-07-26 07:12 |
2 100 SEK | 2019-07-26 04:45 |
650 SEK | 2019-07-25 23:23 |
450 SEK | 2019-07-25 21:27 |
400 SEK | 2019-07-25 18:58 |
350 SEK | 2019-07-25 20:28 |
250 SEK | 2019-07-25 19:54 |
100 SEK | Startpris |