Oktagonal form. Löstagbar insats med genombruten dekor. Invändigt förgyllda. Socklar dekorerade med vågbård. Bruksslitage. (Höjd 2,5, bredd 11, vikt 486g.)
32 500 SEK | 2019-07-28 11:48 |
32 000 SEK | 2019-07-28 11:56 |
26 000 SEK | 2019-07-28 11:25 |
21 000 SEK | 2019-07-28 09:01 |
1 700 SEK | 2019-07-26 11:18 |
1 600 SEK | 2019-07-25 20:09 |
1 500 SEK | 2019-07-25 18:30 |
150 SEK | 2019-07-25 19:25 |
100 SEK | Startpris |