Olja på pannå, komposition. Signerad och daterad 79. (72x59)
7 000 SEK | 2019-07-28 11:42 |
6 800 SEK | 2019-07-28 11:57 |
6 400 SEK | 2019-07-28 01:49 |
6 000 SEK | 2019-07-28 07:59 |
4 400 SEK | 2019-07-26 11:16 |
4 000 SEK | 2019-07-26 09:07 |
3 600 SEK | 2019-07-25 22:05 |
1 600 SEK | 2019-07-25 22:37 |
1 000 SEK | 2019-07-25 20:03 |
550 SEK | 2019-07-25 21:02 |
100 SEK | 2019-07-25 19:29 |
100 SEK | Startpris |