Olja på träskiva, Sabinskornas bortrövande. I skulpterad och förgylld 1800-tals ram. Målningen tvättad, träskiva med lagning. Ram med färgbortfall. (50x71)
1 700 SEK | 2019-07-28 10:50 |
1 700 SEK | 2019-07-28 11:55 |
1 300 SEK | 2019-07-27 23:26 |
850 SEK | 2019-07-27 20:30 |
300 SEK | 2019-07-25 20:31 |
150 SEK | 2019-07-26 01:40 |
100 SEK | Startpris |