Träskuren häst. Signerad. Tre ben med lagningar, mindre avslag och stötmärken. (Längd 17)
5 200 SEK | 2019-07-28 12:00 |
5 000 SEK | 2019-07-28 11:59 |
1 600 SEK | 2019-07-27 18:13 |
1 100 SEK | 2019-07-27 22:24 |
600 SEK | 2019-07-27 09:19 |
350 SEK | 2019-07-26 22:22 |
250 SEK | 2019-07-25 22:56 |
150 SEK | 2019-07-25 19:20 |
100 SEK | 2019-07-25 18:37 |
100 SEK | Startpris |