Förgylld mässing. Läderklätt handtag. Avslut i form av lejonhuvud. Klinga med etsad dekor och text "Fäderneslandet". Balja i läder och mässing. Baljan med monogram. Balja med slitage. (Längd 93)
2 900 SEK | 2019-07-26 21:37 |
2 800 SEK | 2019-07-28 10:47 |
2 500 SEK | 2019-07-27 02:18 |
2 000 SEK | 2019-07-26 07:32 |
400 SEK | 2019-07-25 20:33 |
150 SEK | 2019-07-25 19:59 |
150 SEK | 2019-07-25 20:12 |
100 SEK | Startpris |