Olja på duk, mansporträtt. Krackeleringar, mindre färgbortfall. I senare ram. (20x14)
2 600 SEK | 2019-07-28 11:46 |
2 500 SEK | 2019-07-28 12:02 |
1 700 SEK | 2019-07-28 10:53 |
1 500 SEK | 2019-07-28 09:23 |
1 100 SEK | 2019-07-27 22:24 |
900 SEK | 2019-07-27 13:12 |
750 SEK | 2019-07-25 23:04 |
600 SEK | 2019-07-25 22:54 |
450 SEK | 2019-07-25 22:53 |
300 SEK | 2019-07-25 20:26 |
150 SEK | 2019-07-25 20:32 |
100 SEK | Startpris |