Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (61x43)
1 900 SEK | 2019-07-28 09:03 |
1 800 SEK | 2019-07-25 22:54 |
1 400 SEK | 2019-07-27 16:07 |
1 200 SEK | 2019-07-26 12:27 |
700 SEK | 2019-07-26 08:51 |
300 SEK | 2019-07-26 01:40 |
150 SEK | 2019-07-25 20:23 |
100 SEK | Startpris |