För officer. Förgyllt parerskydd, med dekor av tre kronor. Med portepé. Bruksslitage, balja med ytrost. (Total längd 110)
1 900 SEK | 2019-07-28 10:03 |
1 800 SEK | 2019-07-27 02:16 |
1 800 SEK | 2019-07-27 06:05 |
1 600 SEK | 2019-07-26 07:32 |
700 SEK | 2019-07-26 12:28 |
500 SEK | 2019-07-25 21:01 |
100 SEK | Startpris |