Olja på träskiva, fiskare med stad i bakgrund. Osignerad. (21x25)
2 300 SEK | 2019-07-28 11:52 |
2 200 SEK | 2019-07-27 18:53 |
2 000 SEK | 2019-07-28 11:53 |
1 700 SEK | 2019-07-27 14:34 |
850 SEK | 2019-07-27 09:46 |
550 SEK | 2019-07-26 09:33 |
250 SEK | 2019-07-26 01:37 |
150 SEK | 2019-07-25 23:28 |
100 SEK | Startpris |