Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, kaffeskedar 12st, moccaskedar 12st, smörknivar 12st, tårtgafflar 12st, efterrättsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, smörgåsknivar 12st, plockgafflar 6st, desserskedar 12st, kompottskedar 3st, såsslev, plockgaffel, sardingaffel, potatissked, tårtspade, ostkniv samt osthyvel. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Gafflarnas längd 17,5, vikt exklusive knivar 2797g., knivarnas vikt 1775g.)
20 500 SEK | 2019-08-18 11:55 |
20 000 SEK | 2019-08-17 19:40 |
18 000 SEK | 2019-08-18 11:19 |
12 000 SEK | 2019-08-15 21:39 |
11 000 SEK | 2019-08-15 19:51 |
8 000 SEK | 2019-08-15 19:07 |
100 SEK | Startpris |