Skulpterad trä och stuck. Bemålad. Färgslitage, retuscher. Fingeravslag, äldre lagningar. (Höjd 55)
11 000 SEK | 2019-08-18 11:27 |
10 500 SEK | 2019-08-18 11:55 |
8 200 SEK | 2019-08-17 11:24 |
2 400 SEK | 2019-08-15 22:38 |
2 200 SEK | 2019-08-15 19:31 |
550 SEK | 2019-08-15 18:49 |
250 SEK | 2019-08-15 19:08 |
150 SEK | 2019-08-15 19:00 |
100 SEK | Startpris |