Vinglas 11st, champagneskålar 12st, snapsglas 12st samt selterglas 5st. Kristall, med slipad dekor. Bl.a. signerade. Fasetterad stomme. Enstaka mindre nagg. (Höjd 7-16)
5 800 SEK | 2019-08-18 01:54 |
5 600 SEK | 2019-08-17 23:02 |
900 SEK | 2019-08-16 20:21 |
800 SEK | 2019-08-16 09:51 |
250 SEK | 2019-08-16 07:27 |
150 SEK | 2019-08-15 23:01 |
100 SEK | 2019-08-15 19:09 |
100 SEK | Startpris |