Loka-Risberg porfyr. Fasetterad form. Med senare bricka och saltskedar av silver. Kantnaggar, en med lagning. (Höjd 3, diameter 6,5)
1 600 SEK | 2019-08-17 15:05 |
1 500 SEK | 2019-08-17 11:25 |
1 000 SEK | 2019-08-16 10:49 |
750 SEK | 2019-08-16 13:36 |
450 SEK | 2019-08-16 11:54 |
200 SEK | 2019-08-15 22:46 |
150 SEK | 2019-08-15 19:19 |
100 SEK | 2019-08-15 19:09 |
100 SEK | Startpris |