Skulpterad trä. I form av björn. Ögon av glas. Droppbricka i plåt. Torrsprickor, stället med lagningar och förstärkningar. Ytslitage, enstaka avslag. (Höjd 92)
12 500 SEK | 2019-08-18 11:41 |
12 000 SEK | 2019-08-18 10:39 |
10 000 SEK | 2019-08-18 11:20 |
8 000 SEK | 2019-08-17 09:56 |
7 200 SEK | 2019-08-17 16:04 |
5 000 SEK | 2019-08-17 09:05 |
4 200 SEK | 2019-08-16 21:13 |
2 500 SEK | 2019-08-16 21:57 |
2 000 SEK | 2019-08-16 12:54 |
750 SEK | 2019-08-15 23:32 |
650 SEK | 2019-08-15 21:02 |
550 SEK | 2019-08-15 20:42 |
100 SEK | 2019-08-15 18:58 |
100 SEK | Startpris |