Olja på träskiva, "Kamratporträtt". Monogramsignerad och daterad Paris 1903. Krackeleringar, ett stötmärke, träskiva med sprickbildning. (31,5x21,5)
5 200 SEK | 2019-08-18 11:46 |
5 200 SEK | 2019-08-18 11:59 |
4 400 SEK | 2019-08-16 20:49 |
1 200 SEK | 2019-08-16 09:06 |
650 SEK | 2019-08-16 09:06 |
600 SEK | 2019-08-16 00:37 |
550 SEK | 2019-08-15 22:53 |
500 SEK | 2019-08-15 23:24 |
100 SEK | 2019-08-15 19:22 |
100 SEK | Startpris |