Förgylld stålboett. Textilt armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
1 100 SEK | 2019-08-18 11:52 |
1 000 SEK | 2019-08-18 09:37 |
900 SEK | 2019-08-18 11:41 |
700 SEK | 2019-08-18 09:12 |
400 SEK | 2019-08-16 10:40 |
250 SEK | 2019-08-16 08:12 |
200 SEK | 2019-08-15 22:55 |
150 SEK | 2019-08-15 22:09 |
100 SEK | 2019-08-15 19:22 |
100 SEK | Startpris |